אנחנו בקבוצה אוהבים לייצר ולמכור מוצרים ויש לנו מחויבות רבה לסביבה ולקהילה שלנו.
אנו מאמינים כי להיטיב עם הסביבה שלנו יחזיר לנו טוב וזה מה שמוביל אותנו לקחת חלק ולתרום לקהילה במגוון תחומים, לפי הצרכים שמסביבנו.
פעילות חינוכית עם ילדים ונוער ממגזרים שונים בארץ ובעולם, פרויקטים של מצוינות והשתתפות ארצית ביום המעשים הטובים מדי שנה הם רק חלק קטן מפועלנו.
הצטרפו לעשייה יחד איתנו!

הנה כמה מהפרויקטים האחרונים שלנו:

השתתפות במיזם 'להעז' של יחידת סיירת מטכ"ל
מטרת המיזם הינה למנף את המשאב האנושי של אנשי היחידה ביחד עם חברות עסקיות, לנטילת חלק ביצירת שינוי חברתי בעל משמעות לאומית.
במסגרת המיזם מרכזים קבוצות מתנדבים בפריפריה, אשר יפעלו בעיקר עם נוער וצעירים, יכינו אותם לשרות צבאי משמעותי ויכשירו אותם לעולם העסקים, מתוך הבנה כי הם מהווים מוקד להשפעה. ביחד עם סיירת מטכ"ל מובילים את הפרויקט מחלקת משאבי אנוש של קבוצת FOX אשר מנתבים את בעלי התפקידים הרלוונטיים בקבוצה על-פי תחומי עיסוק. במהלך הפרויקט מתקיימים מפגשי הכנה לעולם התעסוקה במשרדי החברה ובמקומות נוספים הכוללים: הרצאות של חברי הנהלה, מנטורים לפי תחומי הלימוד של הסטודנטים, סימולציות של ראיונות עבודה, מרכזי הערכה, השתלמויות ועוד.

תכנית לנערים ולנערות מנותקים, בקצה הרצף ובסיכון גבוה
כחלק מפעולות התרומה לקהילה, מתמקדת קבוצת FOX בנוער אשר מצא עצמו מחוץ למערכת החינוך.
על מנת להשיב את הנוער לספסל הלימודים ושיצליחו לעבור את בחינות הבגרות בהצלחה, קבוצת FOX הקימה שתי כיתות בבית ספר 'אורט' בלוד, וכיתה נוספת בישיבה תיכונית 'אלישיב'. התוצאות בכיתות הללו מדהימות. התלמידים עברו שינוי, התפתחות והעצמה אישית ותוצאות הלימודים מרשימות ביותר.
בסופו של התהליך, התלמידים מתגייסים לצה”ל, מתוך רצון לתרום למדינה והופכים לאזרחים מן השורה התורמים לקהילה. קבוצת FOX משתתפת במימון כיתות אלו.

סיירת מניפה למצוינות אישית
קהל יעד: נוער מנותק ממסגרת לימודית, מחונן, עם אינטליגנציה גבוהה, מנהיגות ופוטנציאל גבוה. אנו מקדמים אותם מעבר לבגרות ולשירות - למקצועות הייטק, לאוניברסיטה פתוחה לתואר ראשון להרחבת אופקים ומצוינות אישית. זהו פרויקט ייחודי בארץ המתייחס לנושרים בפרופיל גבוה. כי בין המנותקים יש בני נוער עם איכויות מעל הממוצע ותפקידנו לקדם אותם מעל הממוצע. התוכנית מיועדת ל-15 בני נוער.

מצפה רמון
בבית ספר השלום מפעילה עמותת מניפה תכנית למניעת נשירה מזה כ- 4 שנים. התוכנית פועלת עבור 24 בני נוער מהמגזר הכללי.

תכנית מנטורים מתנדבים לחיילים
​קהל יעד: 393 מנטורים מול חיילים בסכנת נשר וכליאה לאורך כל השירות הצבאי. כולל ליווי בכלא 4 ובכלא 6. המנטור משמש כעורף משפחתי, בכל הקשור להתמודדות בצבא ובעזרה אחרי הצבא. התוכנית מובילה קו ייחודי בכך שמנטור משמש "מבוגר משמעותי" מלווה חייל/ מלש"ב /אסיר בכלא צבאי - במצב סיכון גבוה לאורך כל השירות הצבאי.

טירת כרמל
קהל יעד: 80 ילדים 6-12, משפחות קשות יום. מרכז העצמה המקנה אינטליגנציות מרובות, עזרה במיומנות יסוד ארוחת צהריים חמה, המועדונית מהווה מקום מוגן לילדים לשעות אחר הצהריים.

מרכז העצמה וטיפול למשפחה במטה יהודה
קהל יעד: 120 איש הורים וילדים, משפחות מצוקה, במרכז מתקיימים טיפולים אינטנסיביים רב מקצועhים. כמו כן מתקיימות סדנאות וקבוצות להורים ולילדיהם, מענים טיפוליים קצרי מועד, הרצאות והדרכות הוריות. מרכז העצמה מקנה טיפול השכלה וחונכות.

מועדוניות לילדים בסיכון
במועצת מטה יהודה יש עשרות משפחות במצוקה, משפחות המוכרות ברווחה. 30 ילדים מוסעים ע"י המוצעה למועדוניות הנמצאות בפאתי בית שמש, בבניין מועצת מטה יהודה. הילדים מקבלים ארוחת צהריים , פעילות עשירה וארוחת ערב.

מרכז למידה למצוינות בנוף הגליל
קהל יעד:  120 בני נוער בפריפריה, מדד טיפוח נמוך. המרכז נמצא בבית קרן קיימת ומקנה ידע ברמת מצוינות בתחומי – אנגלית, מתמטיקה ,פיסיקה, כימיה, ומחשבים.

קבוצות מניעת נשירה בבתי ספר בקריית מלאכי
קהל יעד: 50 תלמידים ביסודי, המוגדרים בנשירה, בסיכון. התוכנית מיועדת לילדים בחינוך הממלכתי בפריפריה, תלמידים בסכנת נשירה, הזקוקים לתגבור לימודי וחברתי, חלק מהתלמידים עם בעיות רגשיות ולימודיות.

מרכז לטיפול והעצמה במשפחה
קהל יעד : 102 איש, הורים וילדים, משפחות ורווחה הזקוקים למענים בסיסיים, אוכלוסיות עולים מוחלשות ,מודל ייחודי המשלב טיפול עם השכלה וחינוך ופועל בשיתופי פעולה של כל הגורמים ברשות.